Current date/time is Wed Jul 18, 2018 5:34 pm


 • ...pak histori

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Historia boterore


  Diskutime dhe fakte mbi ngjarje dhe figura të historisë botërore.
  Moderator: erandi
  0 Topics
  0 Posts
 • Historia e Shqiperise


  Historia e Shqipërisë me faktet dhe ngjarjet që kanë luajtur rol në rendin e shoqërisë. Fakte dhe të dhëna mbi historinë e vendit tonë.
  Moderator: erandi
  2 Topics
  2 Posts
  Sat Dec 13, 2008 8:22 am
  Admin Ismail Qemali

 • New postsNew posts
 • No new postsNo new posts
 • Forum is lockedForum is locked