vidioja me mire

Go down

vidioja me mire

Post by erandi on Thu Dec 11, 2008 1:54 pm

Vidioja me mire,qe nieh muzika internacionale esht realizuar nga artistja e madhe ,madonna.Kenga titullohet like a preyer dhe madonna per te reliazuar kete video ka shpenzuar me shume se 6 milion dollare,por mbete per te theksuar ,qe kjo pa dyshim nuk mbete nje nga vidiot me te kushtueshme qe ka realizuar kjo artiste .pasi ne vend te pare mbetet Music.Madonna pa dyshim qe konsiderohet ikona e MTV ,para 26 viteve ishte pikerisht kjo artiste qe celi kte rrjet gjigand muzikor.
avatar
erandi
moderator
moderator

Number of posts : 6
Age : 28
Registration date : 2008-12-11

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum