Piloti qe simpatizoni me shume te F1 dhe Moto Gp

Go down

Piloti qe simpatizoni me shume te F1 dhe Moto Gp

Post by Admin on Thu Dec 11, 2008 12:21 pm

Piloti im i preferuar ne F1 eshte Kubicka dhe vettel
kurse ne Moto Gp eshte Rossi dhe Lorenzo
avatar
Admin
Admin
Admin

Number of posts : 30
Age : 90
Location : --anywhere--
Registration date : 2008-12-11

View user profile http://alfor.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum